Co zrobić żeby ?
 
 

Co zrobić żeby buty nie śmierdziały

Myję nogi codziennie, zmieniam skarpetki codziennie, niestety buty śmierdzą coraz bardziej co zrobic  ?

Masz swój pomysł co zrobić żeby buty nie śmierdziały? Kliknij

sprawdzone saszetki do butów

skuteczne czy nieskuteczne ?

ja już kilka razy korzystałam ze sprawdzonych saszetek zapachowych do butów i np. szaf. można je kupić w niektórych sklepach, ale częściej są to wkładki zapachowe. jednak saszetki z olejkami zapachowymi są do wykorzystania na wiele wiele razy. można je znaleźć też w internecie.

Zobacz komentarze (1)
kghkyuk uważą, że:
oiyop


Dodaj komentarz

Zatkać nos

skuteczne czy nieskuteczne ?

można ręką bądź klamerką do wieszania

Zobacz komentarze (3)
krakus uważą, że:
zadbaj o nogi
paulka uważą, że:
hahah.. XD dobre
hehe :D uważą, że:
lepoiej żeby se kupiła air mixy


Dodaj komentarz

Kupić nowe buty

skuteczne czy nieskuteczne ?

Są dwie opcje albo kupić nowe buty albo chodzić na bosaka, drugiej opcji nie polecam w naszych warunkach klimatycznych niemniej jednak jest to opcja bardzo oszczędna.

Zobacz komentarze (2)
pizza uważą, że:
Mam 13 lat i tež mam ten sam problem do tego mam odparzenia miedzy palcami psikam dezeroratem i to też nie pomaga tylko jeszcze pogarsza całą sytuację
dziuba uważą, że:
ja myje codziennie i zmieniam skarpety a i tak jebie jak sam skurwysyn


Dodaj komentarz

Dezodorant do stóp

skuteczne czy nieskuteczne ?

Mycie nóg to jeszcze nie wszystko. Jeśli stopy naprawdę ci się mocno pocą, trzeba w pielęgnację włożyć jeszcze trochę więcej wysiłku. W ekstremalnych przypadkach warto odwiedzić dermatologa – bo może masz jakieś problemy ze skórą, które wymagają przeleczenia. Na początek warto wypróbować talki do stóp, kremy zapachowe, na przykład z lawendą, bo ona ma intensywny zapach, są też po prostu dezodoranty do stóp. Możesz też użyć go w środku dnia i ewentualnie wtedy zmienić skarpetki. Nie zaszkodzi też robić pedicure i dbać o skórę na piętać na przykład (pumeks), bo taka zrogowaciała skóra też może być pożywką dla bakterii, a wtedy więcej ich się mnoży i smrodek staje się nie do wytrzymania.

Brak komentarzy.


Dodaj komentarz

Dezodorant do obuwia

skuteczne czy nieskuteczne ?

No do stóp to też jest opcja, ale jak już masz jedne zaśmierdnięte buty, to można kupić dezodorant do butów taki specjalny z talkiem, żeby trochę zabić ten zapach i żeby nie trzeba było ich wyrzucać i trochę jeszcze poużywać. Wymieniaj też często wkładki, są zresztą też takie wkładki zapachowe, z jakąś tam substancją antybakteryjną czy talkiem, które właśnie pochłaniają część tych brzydkich zapachów. Tekstylne buty możesz też spróbować wyprać, ale musisz się liczyć z tym, że wtedy je zniszczysz i już się do niczego nie będą nadawały oraz i tak trzeba je będzie wyrzucić. Jak nawet dezodorant i pranie nie pomoże to jedyna szansa, żeby pozbyć się smrodu z butów to wyrzucić buty do śmieci razem ze smrodem ;-)

Zobacz komentarze (1)
Tadzio uważą, że:
Wyrzuć takie buty i więcej takich nie kupuj.Powiadom też przyjaciół,może taka firma splajtuje.I już nikogo nie uszczęśliwi takimi butami.


Dodaj komentarz

Kupować przewiewne buty

skuteczne czy nieskuteczne ?

Jak masz tendencję do tego, że ci się stopa w bucie poci, to musisz odpowiednio kupować obuwie, żeby były przewiewne, a noga miała możliwość oddychać w bucie. Czyli buty z tekstylne, na przykład adidasy dobrej marki, ewentualnie prawdziwa skóra a nie żaden skaj czy tam skóra ekologiczna, bo to plastik jest i będą ci buty walić już po godzinie od założenia. To samo skarpeta. Musi być bawełniana, bez sztucznych domieszek, bo co z tego że but przewiewny jak skarpeta sztuczna a stopa i tak ci się poci. Zresztą warto też mieć buty na zmianę, jak idziesz do szkoły, na uczelnie czy do roboty warto sobie zmienić buty szczególnie z zimowych.

Zobacz komentarze (1)
kljnkjljk uważą, że:
włóż w szczelne opakowanie i do zamrażalki bakterie zginą i nie będzie walić tylko szczelnie zamknij i na jeden dzień daj


Dodaj komentarz
 

Wszystkie opinie na niniejszej stronie są właśnością ich autorów i nie odpowiadamy za ich treść.