Co zrobić żeby ?
 
 

Co zrobić żeby chłopak mnie pocałował

Chodzimy do tej samej szkoły, czasem widzę go na dyskotece, dwa razy nawet ze mną zatańczył, ale nie wiem co mam zrobić żeby mnie pocałował.

Masz swój pomysł co zrobić żeby chłopak mnie pocałował? Kliknij

Umyj zęby

skuteczne czy nieskuteczne ?

Hehehehe. Może ci jedzie z paszczy i dlatego nie chce. Zainwestuj w tiktaki, bo ci jedzie hehehhe :-))) Zapytaj kogoś, jakąś szczerą koleżankę albo brata, czy ci czasem nie śmierdzi z gęby. No i jakby co to idź do dentysty, bo to mogą być popsute zęby. A wtedy ani guma ani tiktaki ci na długo nie pomogą. A tak na serio to warto mieć przy sobie odświeżacz do ust. Najlepsze są takie w psikaczu miętowe, choć ja mam z Rossmanna z rumiankiem i czymś tam jeszcze taki antybakteryjny. Dentystka mi poleciła bo miałem jakieś tam stany zapalne w dziąsłach i to leczy dodatkowo. No i umyj zęby i nitką wyczyść przed dyskoteką, bo jedzenie między zębami też się psuje i śmierdzi potem.

Brak komentarzy.


Dodaj komentarz

Ty pocałuj jego

skuteczne czy nieskuteczne ?

Nie mówię, że od razu w usta, ale może on potrzebuje jeszcze jakiejś dodatkowej zachęty. No wiesz, może jest trochę nieśmiały i nie wie, czy może zrobić pierwszy krok. No i twoim zadaniem jest go trochę zachęcić do tego. Dlatego możesz go na przywitanie pocałować w policzek, coś powiedzieć w tańcu tak, żebyś musiała zbliżyć usta do jego ucha i go trochę tym nakręcić. A może nie chce też tego robić przy świadkach. Wtedy lepiej tak zakombinować, żebyście byli gdzieś sami, może jakiś spacer albo żeby cię po tej dyskotece odprowadził. Wtedy może mu być dużo łatwiej, bo może boi się zbłaźnić.

Zobacz komentarze (6)
wiktor uważą, że:
Ja też się zakochałam. I jutro idę do niego się zapytać czy idze ze mnom na lody
asia uważą, że:
ja tylko się z nim narazi widze w szkole ... hmmm to może w szatni go pocałuje w policzek
Martinna Stoiles uważą, że:
niewiem czy to wypali.
niki uważą, że:
nigdy wstydzę się go na serio i nie wiem czy nasza miłość jest wzajemna
adka ;) uważą, że:
całkiem nie zła rada tylko że się boje i mam 10 lat
wika uważą, że:
udało mi się.


Dodaj komentarz

Nie wal tyle szminki

skuteczne czy nieskuteczne ?

Nie wiem, ale ja na przykład nie lubię się całować z dziewczynami, które mają coś na ustach, jakieś tam szminki czy błyszczyki, bo potem będę wyglądał jak ciota. Także lepiej sobie odpuść takie rzeczy, a może to go bardziej zachęci. No i nie bądź zbyt nachalna, może on czuje , że chcesz, żeby ciebie pocałował i wcale nie chce, bo to jest tak, że go przymuszasz. Ja tego nie cierpię, bo to w końcu ja mam zdecydować, czy chcę czy nie. Więc najlepiej spokojnie czekaj na jego ruch i odpowiadaj na jego posunięcia. Ale nie narzucaj się ze swoimi maślanymi oczami, bo to jest słabe i odbiera chęć na wszystko.

Zobacz komentarze (1)
niki uważą, że:
ok


Dodaj komentarz
 

Wszystkie opinie na niniejszej stronie są właśnością ich autorów i nie odpowiadamy za ich treść.