Co zrobić żeby ?
 
 

Co zrobić żeby dziewczyna mnie pokochala

Zakochałem się w sąsiadce z klatki obok, bardzo bym chciał żeby ona mnie też pokochała, co mam zrobić ?

Masz swój pomysł co zrobić żeby dziewczyna mnie pokochala? Kliknij

A gadałeś z nią już?

skuteczne czy nieskuteczne ?

Może jest durna jak blachara i nie ma co sobie zawracać głowy. Poza tym warto też ustalić czy kogoś ma, bo jak ma chłopaka to raczej nie masz większych szans. Możesz też poprosić siostrę albo koleżankę, żeby się z nią zakumplowała i potem was pozna. Najlepiej to gdzieś ją zaproś po prostu a nie jak jakaś dziewczynka wzdychasz. Może laska nie jest zainteresowana i będziesz miał z bańki. Kobiety lubią facetów, którzy wiedzą czego chcą a nie takie ciapy, co to się gapi, nie podejdzie i nic nie zrobi. Bądź facetem i rozegraj to jak facet. Tylko musisz wiedzieć, gdzie ją chcesz zaprosić w jakieś konkretne miejsce albo na konkretną imprezę. Bo jak wyjedziesz z takim, pójdziemy gdzieś, to ona może pomyśleć, że jesteś frajer i niczego nie potrafisz zorganizować.

Zobacz komentarze (6)
kaen.PL uważą, że:
Poprostu nie ignoruj jej i ją broń zobaczysz będzie twoja
mikołaj uważą, że:
zerwała zemnom na fejsie
cipa uważą, że:
gówno
:} uważą, że:
no pewnie
kajetan uważą, że:
Bądzcie sobą.
łukasz uważą, że:
dobrre!!


Dodaj komentarz

Musisz ją poderwać

skuteczne czy nieskuteczne ?

Są nawet takie szkoły uwodzenia, ale w necie jest mnóstwo materiałów na temat tego jak podrywać dziewczyny. Musisz przełamać nieśmiałość i po prostu się na to zdobyć, bo w końcu ktoś ci ją sprzątnie sprzed nosa albo się przeprowadzi i stracisz swoją szansę. Najważniejsze to nauczyć się z nimi rozmawiać, no i zabrać w jakieś fajne miejsce, takie jakoś mało popularne u ciebie w mieście, ale za to super fajne. Najlepiej jakbyś jeszcze sporo o nim wiedział, to jej zaimponujesz. Najważniejsze to nie bać się, bo one to wyczuwają, a poza tym założę się, że ona będzie tak samo zdenerwowana jak ty. Traktuj ją z szacunkiem i nie oszukuj, a jeśli będziesz w jej typie powinno się wam udać. Życzę szczęścia!

Zobacz komentarze (3)
Hubix uważą, że:
Odwiedzaj ją dużo razy i potem możliwe że w tobie się zakocha
krzysiu uważą, że:
dzięki za pomys
łukasz uważą, że:
DZIENKI,sprubuję to co napisałeś.Wielkie dzienki za pomysly>


Dodaj komentarz

Zbliż się do niej

skuteczne czy nieskuteczne ?

Masz ułatwione zadanie, bo na pewno często się widujecie, więc możesz ją odprowadzić do domu albo pomóc z zakupami czy wyjść z nią razem na spacer z psem (jeśli macie). Na pewno zawsze mów jej cześć, nawet jak jesteś z kumplami, możesz też specjalnie zaczekać, żeby się z nią przywitać. Jak wiesz, gdzie chodzi do szkoły możesz na nią poczekać pod jej szkołą pod pretekstem, że coś załatwiasz w tej okolicy. Jak się lepiej poznacie możesz wykonać następny ruch, zaprosić ją gdzieś do kina albo do kawiarni. Tylko działaj powoli, żeby jej nie spłoszyć i żeby potem nie było kwasów, że będziesz na nią wpadał i zrobi się krzywa sytuacja.

Zobacz komentarze (3)
dawid 14lat uważą, że:
chodzimy do tej samej szkoly a znamy sie dlugo i myśle że sie uda bo jak nie to się chyba zabije
Drag0112231 uważą, że:
racja trzeba ostrożnie teraz spróbuje po raz drugi
łukasz uważą, że:
nie złe!!


Dodaj komentarz
 

Wszystkie opinie na niniejszej stronie są właśnością ich autorów i nie odpowiadamy za ich treść.