Co zrobić żeby ?
 
 

Co zrobić żeby mieć płaski brzuch

Mam 16 lat i zauważyłam że mam bardzo odstający taki wydęty brzuch. Próbowałam robić różne ćwiczenia ale nie pomaga. Dziewczyny z klasy czasami na wf żartują że jestem w ciąży, przez to boję się chodzić na lekcje wf bo znowu mnie wyśmieją. Proszę o pomoc.

Masz swój pomysł co zrobić żeby mieć płaski brzuch? Kliknij

Bardzo intensywny trening

skuteczne czy nieskuteczne ?

To nie łatwe, ale nawet kobieta może mieć „kaloryferek” na brzuchu. Tylko trzeba ćwiczyć naprawdę dużo i intensywnie, warto też pomyśleć nad modyfikacją diety, żeby ograniczyć te produkty, które ci się odkładają w postaci tłuszczyku na brzuchu. Musisz skupić się na wzmacnianiu mięśni prostych i skośnych brzucha. W internecie jest wprawdzie sporo materiałów na ten temat, ale zdecydowanie najlepszy jest trening pod okiem fachowca, jakiś aerobik albo regularna siłka. No i ogólny trening aerobowy, żeby zgubić ten tłuszczyk. Najważniejsze to nie poddawać się zbyt szybko, bo na uzyskanie efektu trzeba niestety trochę poczekać.

Brak komentarzy.


Dodaj komentarz

Uważaj na wzdymające potrawy

skuteczne czy nieskuteczne ?

Na pewno zauważyłaś, że masz bardziej wzdęty brzuch, jak się najesz albo zjesz coś wzdymającego – nie tylko bigos czy kapuśniak, ale też tłuste rzeczy albo chipsy czy słodycze. Musisz nauczyć się ich unikać, poza tym warto na pewno ćwiczyć. Wystarczy nawet wciągać brzuch. Od razu będzie lepiej wyglądał. Poza tym od brzuszków, które wprawdzie ćwiczą mięśnie, ale nie usuwają z brzucha tłuszczyku, lepsze jest bieganie albo rower. Jedz sporo warzyw i owoców, to będziesz też miała lepszą przemianę materii i jelita będą szybciej pracować. Generalnie taki wystający brzuch to może być pewna wada postawy też, także chodź prosto, staraj się nie garbić, ruszaj się i zdrowo się odżywiaj, a na pewno będzie od razu brzuch lepiej wyglądał.

Brak komentarzy.


Dodaj komentarz

Taka twoja uroda

skuteczne czy nieskuteczne ?

Olej durne koleżanki i znajdź jakieś mądrzejsze. Większość kobiet ma trochę zaokrąglony brzuch. Jak wystaje bardziej, może to być spowodowane budową ciała, że masz za to wąskie biodra i narządy wewnętrzne gdzieś tam muszą się pomieścić. Oczywiście warto wzmacniać mięśnie brzucha, bo wtedy będą lepiej trzymać kiszki i resztę na miejscu, ale najlepiej po prostu nauczyć się odpowiednio go zamaskować pod ubraniem. Przede wszystkim kup dobry biustonosz, podnoszący ew. powiększający biust, żeby zmienić proporcje ciała. Pamiętaj ścisły obwód, wygodna, odpowiednio duża miseczka, ramiączka luźne. Możesz też pomyśleć o bieliźnie korekcyjnej – szczególnie na większe wyjście się przyda. Na przykład gorset albo body, które trzymają brzuch. Uwierz mi, można w ten sposób zdziałać cuda.

Zobacz komentarze (1)
Tiffany Kersey uważą, że:
Hello co-zrobic-zeby.pl Admin, same in this article: Link Text


Dodaj komentarz
 

Wszystkie opinie na niniejszej stronie są właśnością ich autorów i nie odpowiadamy za ich treść.