Co zrobić żeby ?
 
 

Co zrobić żeby urosnąć

Witam, jestem zalamany mam 14 lat i tylko 152 cm wzrostu :(:(:(, wszyscy koledzy są dużo wyżsi, grają siatkę, kosza, mają dziewczyny a na mnie nikt nie zwraca uwagi. Znacie może może jakieś metody aby urosnąć, żebym miał przynajmniej z 170 cm to by było super ?

Masz swój pomysł co zrobić żeby urosnąć? Kliknij

Zmienić klimat

skuteczne czy nieskuteczne ?

Ja najwięcej rosnę na wakacjach, gdzie dużo śpię, dużo czasu spędzam na świeżym powietrzu i jeszcze najlepiej jak to jest jakiś inny klimat, czyli najwięcej urosłem, jak byliśmy z rodzicami w Tunezji na przykład albo w Turcji. Ale może wystarczy pojechać na przykład na dłużej nad morze albo w góry, zależy gdzie mieszkasz. W ogóle warto się dobrze odżywiać, trenować jakiś sport i nie chodzić za późno spać, bo rośnie się w trakcie snu. Jak źle sypiasz to też słabo rośniesz. Także możesz ew. zagadać ze starszymi, żeby ci coś na sen dali, jakieś tam uspokajające albo ziołowe coś no i żeby ci w weekendy dali pospać. Powinno pomóc. Powodzenia.

Brak komentarzy.


Dodaj komentarz

Możesz się przejść do lekarza z rodzicami

skuteczne czy nieskuteczne ?

A jakiego wzrostu są twoi rodzice? Bo genów niestety nie przeskoczysz. Z kolei jeśli rodzice są wyżsi to można też ich nakłonić na wizytę z tobą u lekarza. A sprawdzałeś jak ten wzrost się ma do norm dla twojego wieku? Bo jeśli wykracza w dół poza normę to może faktycznie twój przypadek nadaje się do leczenia hormonem wzrostu. I pewnie lepiej szybciej niż później, bo potem może być za późno na leczenie. A na razie jeszcze dojrzewasz, to może się jeszcze wszystko unormować. Lekarz poza tym cię przebada, bo ten niski wzrost może z czegoś tam innego jeszcze wynika. Jak ze starymi pogadasz odpowiednio to na pewno ich przekonasz, że warto to sprawdzić.

Zobacz komentarze (2)
. uważą, że:
powiedzieć mała to jest twoja pała
Angelika I. uważą, że:
Ja mam 14 lat, chodzę do 1 gimnazjum i mam 150 cm wzrostu. Wszystkie moje koleżanki i koledzy są wyżsi ode mnie a ja niziutka. Wszyscy mówią, że jestem mała, przezywają mnie od myszki czy mówią na mnie ,,ta mała``. Co mam zrobić?


Dodaj komentarz

Poczekać w spokoju i nie robić głupot

skuteczne czy nieskuteczne ?

Masz dopiero czternaście lat, równie dobrze po wakacjach możesz wrócić wyższy o głowę. Generalnie nie radzę robić żadnych głupot z lewymi lekami, bo możesz sobie narobić jazdy ze zdrowiem i wtedy już na serio zostaniesz knypkiem do końca życia. Znam gościa, który sobie robił zastrzyki z hormonu wzrostu i jeszcze jakieś odżywki dla kulturystów łykał i wylądował w szpitalu   w bardzo złym stanie. Mój brat urósł dopiero w liceum choć przez całe gimnazjum był najniższy w klasie. A teraz ma 180 cm i jest raczej z tych wyższych, także każdy rośnie w swoim tempie i nie ma co tego przyspieszać, a już na pewno nie kupując żadnego gówna przez internet.

Zobacz komentarze (10)
cheap madden mobile 17 coins store uważą, że:
How come you are working here? cheap madden mobile 17 coins store
u4fifa.com uważą, że:
i can find many good answers if i have trouble! u4fifa.com
fifa 17 ps3 coins uważą, że:
Take my word . fifa 17 ps3 coins
aosilver uważą, że:
youre looking sharp! aosilver
tosgold uważą, że:
Take my word . tosgold
cheap blade & soul gold uważą, że:
I thought I should give it a shot! cheap blade & soul gold
FIFA 16 News uważą, że:
Good !|Cool! I love your this bolg. FIFA 16 News
Fifa coins uważą, że:
You fall for it every time. Fifa coins
FUT16COIN.com uważą, że:
You are the savior of my life. [url=https://myspace.com/fut16coin]FUT16COIN.com[/url]
karcia z legionowa uważą, że:
masz racje niema co eksperymentować ze zdrowiem


Dodaj komentarz
 

Wszystkie opinie na niniejszej stronie są właśnością ich autorów i nie odpowiadamy za ich treść.