Co zrobić żeby ?
 
 

Co zrobić żeby wróciła

Witam, spotykałem się z dziewczyną ponad rok, ona była cudowna, taka kochana, idealna i kiedy zamykam oczy zawsze widzę ten jej cudowny uśmiech. Niestety byliśmy kiedyś na imprezie u znajomych , trochę za dużo wypiłem i zacząłem przytulać sie do jej koleżanki w sumie to nie bardzo pamiętam co robiłem. Po imprezie wróciliśmy do domu jak gdyby nigdy nic, ale na drugi dzien zaczęło się :( ona nie odbiera telefonów ode mnie nie odpisuje na smsy nic kompletnie nic,  nie odzywa się, próbowałem z nią pogadać na ulicy ale przeszła tylko i powiedziała że nie ma ochoty ze mną gadać. Co mam zrobić żeby wróciła ??????

Masz swój pomysł co zrobić żeby wróciła? Kliknij

Daj jej czas

skuteczne czy nieskuteczne ?

No cóż, powiem brutalnie. Spieprzyłeś to. Ktoś mi kiedyś powiedział, że alkohol to żadna wymówka i nie robisz po nim niczego, czego byś nie chciał zrobić także na trzeźwo. No więc nie masz się co dziwić, że panna cię teraz spuszcza na drzewo. Teraz musisz jej całym twoim zachowaniem pokazać, że wiesz, że to był błąd i że chcesz go naprawić. Jednym słowem stale o nią zabiegaj. Stawiaj ją na pierwszym miejscu, przed kumplami, przed rozrywkami, pytaj, co ona ma ochotę robić. Może jakiś prezent albo kwiaty przesłane przez kuriera. Możesz też napisać do niej list. Laski lubią takie romantyczne gesty. Ale jak to nie podziała, to sorry stary, ale musisz wziąć się w garść i zaakceptować, że ona już cię nie chce. A z następną nie popełniaj tego samego błędu.

Brak komentarzy.


Dodaj komentarz

Pokaż się z nową dziewczyną na imprezie

skuteczne czy nieskuteczne ?

Musisz się jednak liczyć z tym, że sposób na wzbudzenie zazdrości u Twojej byłej to metoda ostateczna. Albo Cię rzuci na dobre i będzie o Tobie mówić, że jesteś ostatnia świnia, albo sama poczuje, że to już koniec i się przestraszy, że Cię straci na dobre. Tylko musisz mieć pewność, że Ona będzie na tej imprezie, bo inaczej nie będzie już raczej drugiej szansy ani takiego efektu. Lepiej wyjaśnić, o co chodzi też tej dziewczynie, z którą przyjdziesz, żeby w razie czego wiedziała, kiedy się wycofać. Idealna byłaby na przykład kuzynka – w ten sposób w razie konfrontacji możesz ją dodatkowo zawstydzić. Ale uprzedzam z góry, że to może tylko Ją utwierdzić w przekonaniu, że jesteś ostatnią świnią.

Brak komentarzy.


Dodaj komentarz

To koniec stary. Pogódź się z tym.

skuteczne czy nieskuteczne ?

Z mojego doświadczenia wynika, że jak panna postanowi, że to koniec, to to jest koniec i nic nie jest w stanie jej przekonać. No może za rok, dwa, jak emocje opadną i gdzieś tam się przypadkiem spotkacie, to jeszcze coś by z tego było, ale teraz to już nie ma sensu. Jak w końcu po twoim płaszczeniu się, da ci do siebie wrócić, to tylko po to, żeby ci na każdym kroku przypominać o tym, że zrobiłeś jej takie świństwo i ona taaaaaaaak cierpiała. I będzie to wyciągać za każdym razem, jak będziesz chciał zrobić coś z kumplami albo będziesz miał inne plany po prostu .No klasyczny szantaż emocjonalny. Zrobi z ciebie szmatę i albo sama cię rzuci, albo ty już będziesz miał dość. Także odpuść sobie. Taka jest moja rada.

Zobacz komentarze (2)
Camilla Lance uważą, że:
To the co-zrobic-zeby.pl Owner, exact in this article: Link Text
Foster uważą, że:
Generally I don’t read article on blogs, but I wish to say that this write-up very forced me to take a look at and do so! Your writing taste has been surprised me. Thanks, quite nice post. Foster https://anitrasuyama.wordpress.com/2015/01/02/symptoms-of-mallet-toes


Dodaj komentarz
 

Wszystkie opinie na niniejszej stronie są właśnością ich autorów i nie odpowiadamy za ich treść.