Co zrobić żeby ?
 
 

Co zrobić żeby zarobić

Chodzę do pracy w fabryce, pracuję na magazynie, zarabiam 1400 na rękę i tak trochę to za mało tak uważam. Znacie jakieś metody żeby zarabiać więcej kasy.

Masz swój pomysł co zrobić żeby zarobić? Kliknij

Dokształcaj się

skuteczne czy nieskuteczne ?

No wiesz tak to najłatwiej. Chcę mieć więcej kasy, dajcie mi pracę. A co umiesz robić poza układaniem towaru w magazynie? Masz jakieś wykształcenie? To trudno tak poradzić, jak się nie ma w ogóle informacji. Mogę ci na przykład napisać, że ja zarabiam robią stronki dla ludzi i pisząc precle, jakie katalogowanie te sprawy, ale do tego to trzeba coś umieć, najpierw się nauczyć, a nie tak z marszu siadasz do kompa i masz kasę. Dlatego warto w wolnym czasie czytać tutoriale na przykład, jak się interesujesz internetem, programowaniem i stronami i powoli sobie robić coś na próbę. Możesz potem się ogłaszać w serwisach jak zlecenia przez net albo oferia i jak będziesz miał  rozsądne ceny, to na pewno coś podłapiesz. Ale to ja, a ja nie wiem czym ty się interesujesz.

Brak komentarzy.


Dodaj komentarz

Zmień pracę

skuteczne czy nieskuteczne ?

Nawet w pracy fizycznej można znaleźć lepiej płatne stanowiska. A masz jakieś kursy porobione? Może możesz tam u siebie w pracy odbyć jakieś dodatkowe szkolenie, na przykład z obsługi wózka widłowego, czy jakiegoś tam programu magazynowego. Możesz też się zorientować, czy w tej twojej fabryce nie szukają kogoś na inne stanowisko. Nawet jak teraz nie masz jeszcze odpowiednich kwalifikacji to „swojego” mogą chętniej przyjąć i chcieć przyuczyć do roboty, niż całkiem z zewnątrz kogoś. Zwłaszcza jak jesteś w miarę bezproblemowym pracownikiem, nie masz jakiejś absencji i dobrze pracujesz. Albo rozejrzyj się po ogłoszeniach i postaraj się powysyłać cv, może zaproponują ci więcej.

Brak komentarzy.


Dodaj komentarz

Rozwieś ogłoszenia po okolicy

skuteczne czy nieskuteczne ?

Zawieś ogłoszenie na przykład przy markecie albo na tablicy ogłoszeniowej, że podejmiesz się dodatkowych prac typu odśnieżanie, koszenie trawy, jakieś tam prace naprawcze, może budowlane, no zależy co tam potrafisz, ale ludzie często szukają kogoś do pomalowania ogrodzenia na przykład i nie jest im potrzebny super hiper specjalista, co weźmie kupę kasy prawie za nic. Możesz też pomagać doraźnie w rozładowywaniu towaru w innych magazynach w okolicy. Trzeba by się przejść i podpytać, czy by im się czasem nie przydał ktoś dodatkowy, jak mają akurat dostawę, nie wiem do hurtowni albo jakiegoś zakładu czy tam sklepu. Warto też poczytać cudze ogłoszenia, bo może znajdzie się akurat coś dla Ciebie.

Zobacz komentarze (2)
Marion Whatley uważą, że:
Hi co-zrobic-zeby.pl Webmaster, same below: Link Text
Diana Rasco uważą, że:
Hello co-zrobic-zeby.pl Owner, similar here: Link Text


Dodaj komentarz
 

Wszystkie opinie na niniejszej stronie są właśnością ich autorów i nie odpowiadamy za ich treść.